Як ми створили простий спосіб для пошуку дешевих квитків, щоб зустрітися за кордоном.

В 2014 році, я поїхав вчитися на магістратуру в Естонію (за спеціальністю програмна інженерія). Саме там я через короткий час зустрів свою майбутню дівчину, Кетрін, з Велиної Британії, яка там навчалась по програмі обміну Erasmus. Проте, на жаль, через рік ця програма закінчилась, а Кетрін поступила на PhD в Італію. Так і почалися наші з нею відносини на відстані.

Дня нас, так як і для багатьох інших пар, перебувати у відносинах на відстані було не найлегшим завдання. Але скоро на собі ми зрозуміли те, що для того, щоб було легше жити окремо один від одного, потрібно регулярно і як частіше зустрічатись. Це може здатися всім очевидно, але багато пар цим нехтують.
Оскільки, як і всі тут, ми двоє обожнюємо подорожувати і відвідувати нові країни, ми вирішили, що замість того, щоб летіти в Естонію або Італію кожного разу – між якими не так і багато повітряних сполучень – ми будемо організовувати наші зустрічі в нових різних країнах. Це означало, що ми можем обєднати приємне з корисним: відвідування нових захоплюючих місць і зустріч з коханою людиною. Таким чином протягом року ми відвідали Париж, Брюссель і Лондон разом, а також не одноразову Україну і Велику Британію. Зазвичай ми стараємось зустрічатися на подовжених вихідних(п’ятниця – понеділок) хоча б раз на 3 – 6 тижнів.

IMG_7118

Головний біль у пошуку рейсів і знаходженні зручних пунктів призначеня.

Коли ми почали пробувати шукати і синхронізовувати рейси, щоб планувати наші зустрічі, ми швидко зрозуміли, що це не так просто! Було важко перебиратися через різні пошувики для рейсів і вручну співставляти рейси з наших двох аеропортів до різних напрямків. По-перше, займало багато часу щоб знайти місця куди б ми могли обоє дешево долетіти з такими авіалініями як Ryanair, Easyjet або Wizzair. По-друге, співставлення дати і часу наших прильотів і відльотів давало ще й який головний біль. В чому ж суть десь зустрічатися на вихідних, якщо один з нас прилітає на півдня для пізніше ніж інший?

pexels-photo-297755 (3)

Створення Tripmatch

Вcе вищеописане забирало дуже багато часу і нервів, тому я почав шукати сайти, які б це робили замість нас. На жаль, таких сайтів я не зміг знайти і тому, оскільки я програміст, ми вирішили створити саме такий сервіс власноруч. Так і появився Tripmatch.

Tripmatch – це веб-сайт який дозволяє шукати квитки на літаки одночасно з двох різних аеропортів. Все, що потрібно це ввести ваш аеропорт, аеропорт вашого друга чи подруги і дату відльоту. Дальше Tripmatch знайде найдешевші локації де б ви могли у двох зустрітися.

Screen Shot 2017-03-22 at 20.21.23

Спочатку я розробляв сайт як мій домашній проект, щоб ми двоє могли його використовувати для планування наших подорожей. Проте, багатьом людям і друзям, яким ми розповіли про наш маленький проект, ця ідею дуже сподобалась і вона б була корисна їм також не тільки для зустрічі з їхніми другими половинками, але й також просто для зустрічі з друзями і родичами, які живуть і інших країнах.
Літом 2016 року ми встановили партнерство з Skyscanner , що допомогло нам отримати доступ до величезної бази даних рейсів і польотів. А в серпні 2016 року ми запустили Tripmatch як безкоштовний сервіс, щоб допомогти людям в ситуаціях, як ми, зустрітися. Також Tripmatch буде корисний вас, якщо ви б хотіли з кимось зустрітися, але у вас немає візи в ту чи іншу країну.

Screen Shot 2017-03-22 at 21.06.48

Що далі?

Зараз Tripmatch ще тільки в бета версії, але в нас є великі плани і багато ідей, які ми будемо впроваджувати в майбутньому. Ми дуже захопленні тим, щоб допомогти друзям і коханим на відстані якомога простіше зустрітися і подорожувати разом. Надіємося, що наш сайт пригодиться комусь зараз або в майбутньому.
Якщо у вас є ідеї, відгуки або коментарі щодо Tripmatch, то сміло пишіть їх тут. Нам дуже важлива думка наших коритувачів і подорожувачів.

Поділитися у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK

Вам також може сподобатися ...

4 коментарі

 1. Олег :

  Вбил Киев и Лондон на 20 апреля, угадайте, какое место встречи мне предложила система? – Нью-Йорк и цены – 1722 и 643 евро. На эти деньги можно купить тур на Мальдивы на двоих! 🙂

 2. Можливо аеропорт вибрали не той. Зазвичай Kiev(KBP) працює краще ніж просто Kiev(IEV) (треба пофіксити) Наприклад https://www.tripmatch.org/#/result?origin1=London(LON)&origin2=Kiev(KBP)&from=2017-04-20&currency=EUR&continents=Rest. Також можливо не той контнент вибрався.

 3. Roman :

  Kiev(KBP) и Kiev(IEV) еще не профиксили? Kiev(KBP) ищет по Борисполю, Kiev(IEV) указано all airports, но по факту ищет полеты из Жулян. Сделайте для Киева:
  Kiev(KBP) – Борисполь
  Kiev(IEV) – Жуляны
  Kiev(IEV) all airports или “Kiev, Ukraine” по двум аэропортам

 4. 1. Нужно немного доработать алгоритм
  https://www.tripmatch.org/#/result?origin1=Kiev(IEV)&origin2=Lviv(LWO)&from=2018-03-23&currency=USD&continents=Rest, NA

  2. Во время поиска (а он долгий) добавьте строку которая отображает по каким городам (соединениям) сейчас идет поиск. Так будет веселей ждать результат, потому что ты видишь что процесс идет

  3. Когда поиск завершен, и виден результат, добавьте смену валюты на лету

  Интересный проект, тоже мечтаю создать какой-то травел проект. ))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *