Плітвіцькі Озера will wait нас

Все ніяк я не можу змусити себе відмовитися від ідеї побачити Плітвіцькі Озера. Чому ж ніяк до нас не зайде який-небудь лоу-кост з прямими рейсами до Хорватії. Але я ніколи не здаюся, буду крутити те, що є, а є ось що:

З Києву в німецький Меммінген з Візейром, о 08.10 вже там. А далі на вибір – в Мюнхен на годинку чи спокійно поблукати по Меммінгену аж до вечора (можна встигнути ще декілька містечок об’їздити). А о 18:10 – наступний рейс – в Хорватський Задар. Можна прямо з аеропорту поїхати на Плітвіцькі озера, це буде вартувати десь 95 хорватських кун, а можна залишитися в місті і зранку ще встигнути трохи прогулятися містом. З аеропорту до центру міста десь 30 хвилин в автобусі – вартість поїздки – 25 кун, 3,5 євро.

Зупинятися на тому який отель/хостел обрати і що встигнути подивитися в місті не буду. Тут кожен розраховує на свій бюджет, моя головна ціль – Плітвіцькі озера і саме до них я хочу дістатися. А зробити це найпростіше за допомогою bus croatia за 100 кун (13,5 євро) в одну сторону.

У парку декілька входів. Якщо ви збираєтесь приїхати на день, то обираючи маршрут, яким будете гуляти по парку, краще пересвідчитися перед початком маршруту, куди він вас виведе і чи зупиняється там потрібний автобус.

На території парку є декілька готелів (гостьових будинків), серед яких і доволі бюджетні, тож, зновж-таки, обираєте на свій смак, бюджет.

Вхід на територію парку платний. Для дорослої особи вартість квитка на один день складатиме 55 кун (7,40 євро) з 1 січня по 31 березня та з 1 листопада по 31 грудня. Або 150 кун (20 євро) з 1 квітня по 30 червня та з 1 вересня по 31 жовтня. З липня по вересень вартість квитка складатиме 250 кун (33,59 євро) якщо ви заходите до парку до 16:00, після 16:00 – 150 кун.

На два дні ціни такі:

А далі, коли зможете нарешті відірватися від тієї краси…

то можна обирати куди прямувати далі. Наприклад, до Пули та її Римського Амфітеатру за 134 куни (18 євро) з компанією аутотранс.

З Пули в Україну можна вилетіти з Райнейром до Франкфурт Ханн за 27,53 євро.

А з Франкфурту до Києва з візейром за 49,99 євро, а якщо ви є членом віз-клубу, то за 39,99.

Або ж Озер можна поїхати у Р’єку за 97 кун (13 євро) або 194 куни (26 євро) (залежить чи останній квиток ви купуєте).

З Р’єки райнейром до Франкфурту за 34,67 євро.

Ну а з Франкфурту знову Візейром до Києва.

Або можна повернутися в Задар і через Меммінгем повертится, або вальнути ще у Дубровнік, або поїхати у Загреб за 85 кун (11,42 євро), а звідти Фліксбусом до Будапешту за 17 євро.

Ну а звідти вже візейром на Київ.

Одним словом, варіантів  безліч. Треба просто їхати, бо вони мені вже снитися скоро почнуть ті нереальні Плітвіцькі Озера.

Поділитися у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK

Вам також може сподобатися ...

2 коментарі

  1. TNTU :

    Надзвичайно чудові краєвиди,просто заворожують своєю красою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *