Як отримати безкоштовний готель від Turkish Airlines при довгій стиковці у Стамбулі.

hotel turkish airlines

Як отримати безкоштовний готель від Turkish Airlines при довгій стиковці у Стамбулі.

Авіакомпанія Turkish Airlines вже декілька років поспіль отримує нагороду Skytrax як найкраща авіакомпанія в Європі. Кілька разів користувався їхніми послугами і кожного разу дуже задоволений 🙂

У травні цього року ми літали у Гонконг завдяки чудовій ціні (364$ у два боки) на авіаквитки з Івано-Франківська. За день до дня нашого вильоту авіакомпанії заборонили виконувати рейси з Івано-Франківська і нам перенесли виліт у Львів.

На зворотньому шляху з Гонконгу у нас була довга стиковка у Стамбулі, тож скористалися безкоштовним готелем від Turkish Airlines.

Які безкоштовні послуги пропонує транзитним пасажирам Turkish Airlines у Стамбулі?

Транзитним пасажирам авіакомпанія пропонує такі послуги:

Інформація з офіційного сайту авіакомпанії, щодо готелю:

Безкоштовне розміщення в готелі (максимум дві доби) надається пасажирам, якщо у них більше 10 годин (для пасажирів економ-класу) і 7 або більше годин (для пасажирів бізнес-класу) очікування між міжнародними стикувальними рейсами, що виконує Turkish Airlines.

Однак, якщо до вашого місця призначення можна дістатися за допомогою альтернативного рейсу Turkish Airlines і час очікування буде менше, то ви не можете скористатися послугою готелю.

У нас стиковка між рейсами Гонконг – Стамбул і Стамбул – Львів була 11 годин і рейсу у Львів в цьому проміжку більше не було, тож ми мали право скористатися цією послугою.

Інформація щодо екскурсій Touristanbul:

За один транзитний переліт можна скористатися однією послугою – або готелем, або екскурсією.

Ви маєте підійти до стійки Hotel Desk за 30 хв до початку туру. На час завершення туру у вас має бути як мінімум година до вашого рейсу.

Розклад екскурсій Touristanbul:

  • 08:30-11:00
  • 09:00-15:00
  • 09:00-18:00
  • 12:00-18:00
  • 16:00-21:00

Транспорт, екскурсії, вхідні квитки та харчування в межах туру оплачує Turkish Airlines.

Куди звертатися для отримання безкоштовного номеру у готелі чи екскурсії?

Щоб отримати ці додаткові послуги, підійдіть до Hotel Desk після проходження візового контролю. Після виходу в Arrival Hall поверніть направо і пройдіть до кінця терміналу. Hotel Desk розміщено неподалік кафе Starbucks.

hoteldesk-turkish-airlines-IMG_5270-

Працівник на стійці перевірив наші квитки і попросив зачекати десь 20 хв. Згодом нас посадили у автобус і завезли у 5***** готель. У готелі повідомили коли бути на рецепції, щоб нас знову завезли в Аеропорт.

hotel1-IMG_5255-2

За вільний час ми встигли поснідати (сніданок у готелі теж був безкоштовний) та погуляти по Стамбулу.

А далі переліт у Львів:

І ще корисна інформація про екскурсії від читача Taras Kontsur:

Довга екскурсія розділена на 2 частини, з 10 до 13 і з 14 до 18. В 10 сніданок, в 13 обід. Залежно від часу прильоту і вильоту можна попасти тільки на 1 частину і зїсти те харчування, яке попадає в неї. Я був від сніданку до обіду, потім відвезли в аеропорт.

Екскурсія дуже цікавий експіріенс навіть якщо ви вже були всюди в Стамбулі по 2 рази. Особливо коли в вас не толпа знайомих. Там зібрані люди зі всього світу вперемішку. Більшість азіати. Вони, здається, взагалі складають більшість клієнтів Туркіша.

Я снідав з якимись індонезійцями і чехами, обідав з білим тіпом з Нігерії, бангладешцем і дівчиною з Тайланду, яка працює на Туркіш там. Якісь китайці, які прилетіли з Норвегії, показували фотки північного сяйва. Частина з учасників взагалі не розуміє англійської) Перед початком всіх називають по іменах і кажуть куди вони летять. Дуже круто було коли організатор вимовив “Zaporozhye” з першого разу, то була найдовша назва зі всієї групи)

Поділитися у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK

Вам також може сподобатися ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *