Як опублікувати свій лоукост-авіамаршрут, складений за допомогою kiwi.com та отримати шанс виграти 50 євро на авіаквитки!

Як опублікувати свій лоукост-авіамаршрут на blogs.lowcostavia.com.ua

LowcostAvia.com.ua разом з Kiwi.com підготували для вас цікавий конкурс, де кожен, хто виконає прості умови, має шанс отримати 100 євро на будь-який переліт!

Буде розіграно 2 ваучери по 50 євро, один серед усіх, хто поставив Like & Share до фото на facebook, а другий серед тих, хто опублікує на blogs.lowcostavia.com.ua створений самостійно лоукост-авіамаршрут, складений за допомогою Kiwi.com

Деталі за лінком. 

Далі у статті розглянемо як скласти та опублікувати маршрут. Зверніть увагу на вимоги до публікації та маршруту, що розміщені нижче.

На підсайті blogs.lowcostavia.com.ua є розділ Маршрути, де кожен охочий може поділитися своїм маршрутом подорожі. Це може бути карта з позначками і описом цікавих місць чи такий собі Євротріп лоукостами з декількома пересадками.

Для зручності, перельоти доцільно підбирати на kiwi.com за допомогою опції  “Кілька пунктів призначення”, оскільки, щоб поділитися маршрутом з друзями достатньо скопіювати лінк з адресної стрічки браузера.

У цій статті опишу, як підготувати свій маршрут складений на kiwi.com для публікації в блозі.

Складіть маршрут з параметром “Кілька пунктів призначення” на kiwi.com

2016-11-02-23_41_18-flight-deals-from-lviv-250-km

На сайті kiwi.com оберіть опцію “Кілька пунктів призначення” і додавайте сегменти перельотів. Для пошуку дешевих варіантів можна у одному вікні (вкладці) браузера складати маршрут, а у іншому шукати найдешевші варіанти з кожного наступного міста. У мене це виглядає ось так:

2016-11-02-23_51_06-flight-deals-from-bari-italiya

Вимоги до маршруту для участі в конкурсі, де можна отримати 50 євро на переліт:

 • Початок маршруту може бути з міст України або найближчих аеропортів сусідніх країн (Варшава, Краків, Ряшів (Жешув), Дебрецен, Кишинів та інших)
 • Мінімальна кількість сегментів у маршруті – 3, найкраще 4-5
 • Старайтеся підбирати перебування в кожному місті від 1 до 5 днів, загальну тривалість маршруту не довше 15-20 днів
 • Загальна вартість авіаквитків не має перевищувати 100-150 євро.
 • Коли складете маршрут, просто скопіюйте лінк з адресного рядка браузера і вставте в майбутню публікацію.
 • Публікація має містити як мінімум декілька речень тексту. Це може бути опис міст та маршруту, поради що подивитися чи як дістатися з аеропортів у місто.

Можете також не обмежуватися Європою, а скласти маршрут в Азію, Америку чи навколо земної кулі (приклад). Кількість сегментів, тривалість та вартість тоді може бути значно більшою.

Напишіть публікацію на blogs.lowcostavia.com.ua

 • Зареєструйтеся, щоб мати можливість публікувати на blogs.lowcostavia.com.ua. Можете реєструватися за допомогою email або через соціальні мережі.
 • Створіть нову публікацію.
 • Підберіть фото для заголовку. Це може бути скріншот маршруту з сайту kiwi (як у цій статті) або фото одного з міст, через яке пролягає маршрут (як тут) Найкраще, якщо це зроблене вами фото, але можете підібрати щось безкоштовне на сайті pixabay.com
 • Додайте опис маршруту. Також можете додати скріншоти з kiwi.com.
 • Напишіть кілька речень про маршрут, вкажіть чим цікаве певне місто чи залиште пораду, що стосується подорожі.
 • Вставте лінк на маршрут з стрічки браузера у публікацію.
 • Клікніть Надіслати на модерацію, щоб відправити статтю до розгляду. LowcostAvia залишає за собою право не публікувати маршрути, що не відповідають вимогам.

2016-11-03-00_16_33-redaguvannya-blogy-mandrivnykiv

 

Можете використати одну з цих публікацій як приклад чи шаблон:

У публікацію також можете додати рекомендації чи поради, фото зроблені вами (якщо вже були у містах по маршруту) чи іншу цікаву інформацію.

У розділі Управління публікаціями ви можете побачити статус вашої статті і за потреби відредагувати її.

Найкращі статті будуть опубліковані на facebook.com/lowcostavia 🙂

Поділитися у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK

Вам також може сподобатися ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *