Буремний шлях до репатріаційної візи !

Добрий день це нарешті сталось 128 днів позаду цієї епопеї, 2404 грн ціна питання!

Було несамивате бажання зробити собі репетріаційну візу, і коли у перший день, цього слова я не міг вимовити взагалі , так зараз воно звучить пулею 🙂 23 листопада подав у Львівський архів документи , прочекав довго – десь місяців два , потім схарився ” попросив ” і дали за 8 днів ! Все було ок , але не було жодного доку , мого дідуся , щоб підтверджувало його дійсно переселення з Польші , ні воєнного квитка , ні свідоцтва про народження і тд . !

Ось тут почалось саме складніше , обивання порогів паспортний столів , їздив у Рагс у Львові – ноль , ніде не було інфи ніде ! Давав запити навіть у Сибір за 4,300 км від Львова у їхній місцевий Рагс , там були одруженені , після повтроного виселення вже з України , купа електроних листів ніякого результату , всюди не було зацепки ! Поїхав у жек , де був будинок діда у Львові , а це було 55 років тому , також нічого не добився , лише здивовані погляди паспортиста і начальника жеку 🙂 Три рази у паспортний стіл – також нічого !

Потім були написані кілька електроних листів у Польський архів , і також не було відомо , хто що і куда ! Потім були два листи у Варшаву у головний архів ( письмово через Укр Пошту ) звідти прийшов лист з адресом , на який я написав повторний лист ( у місцевий архів звідки родом був дід ) ! І прийшла відповідь діда свідоцтво з повною датою народження відшукалось у архіві ! Боженько дякую , нарешті ! Потім довго списувався через електронну пошту з серкетарем цього архіву уточняв деталі ! Виявилось у Львівський довідці написано було переселення з міста Брилинці , а виявилось що то не то село абсолютно ! Але я вмовив архіваріуса доповнити мені свідоцтво про народження , окремим листом для консула , де була вказана інфа , що села ці були сателітами , тобто поруч !

Потім я мав заплатити за цю довідку 22 злотих ( купити марку і конверт ) для зворотньої відповіді ! І тут у мене шок за то щоб заплатити 22 злотих у Україні ( Львівські банки ) примушують відкривати всі поточні польські рахунки у валюті і за цю послугу беруть 850 гривень + купу довідок ! Я попросив знайомих які їхзять у Польшу , мені там заплатили за це свідоцтво про народження у банку + купили марки ! Цей чек про оплату я вислав у Польшу , звідти прийшла відповідь за 3 тижня , прислали все як годиться ! Я був вражений !

Записувався я на візу 2 тижні тому , після 5 годин безперервного телефонувавння у візовий центр , я всеж таки добив лінію з трьох номерів , з яких я безперервно дзовнив і записався на 21 березня ! Під час подачі доків , свідоцтва про одруження діда з бабою не вимагали і не вимагали свідоцтва про смерть діда , тобто все спрощенно і просто ! Тож прошу всіх – ХТО на пів дороги зупинилися і думають що все завершенно , і вже незнайдуться ніякі документи родичів – доходити до кінця і вам обовязково усміхнеться вдача ! Візу відкрили на 5 років 🙂

Ось адрес архіву на який я писав і з якого мені вже повторно прийшла відповідь з дідуся даними про народження , бо перед тим я писав у два і не було толком відповіді ! А цей самий матьорий ! Дякую за увагу 🙂

Adres Urząd Stanu Cywilnego Krasiczyn
Krasiczyn 177
37-741 Krasiczyn
і електронка відповідають вони оперативно!
usc@krasiczyn.pl

Поділитися у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *